Volné pracovní pozice

Aktuální volné pracovní pozice v naší společnosti najdete níže. Pro bližší informace o volné pozici si zobrazte detail pozice. Zašlete nám svůj životopis rychlým vyplněním Žádosti uchazeče o pracovní pozici.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ

Náš stávající vedoucí odd. plánování získal korporátní pozici a uvolňuje se tak jeho pozice. Rádi bychom doplnili tým o zkušeného kolegu, který naváže na jeho práci.

SPECIALISTA EMS a BOZP (junior)

Dohled nad dodržováním právních a vnitřních předpisů na ochranu životního prostředí a identifikace rizik v oblasti EHS včetně zajištění nápravy a prevence.

SKLADNÍK

Pravidelné zásobování výrobních linek. Manipulace s obalovými materiály. Odvoz hotových výrobků, čištění a praní přepravních boxů.

OPERÁTOR/KA (brusírna)

Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, obsluha výrobních zařízení brusírny, průběžná kontrola kvality.

SAP KONZULTANT - FINANCE

Podpora klíčových uživatelů, SAP FI-CO moduly 
Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

Návštěva poslanců Evropského parlamentu v JTEKT Bearings

Návštěva poslanců Evropského parlamentu v JTEKT Bearings

26.5.2023

Europoslanci vyjádřili názor, že se neobávají o budoucnost našeho závodu v dnešním globální světě i vzhledem k našemu know-how z oblasti strojírenství. Zároveň přislíbili maximální podporu českému průmyslu na půdě Evropského parlamentu.

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče