PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Náplň práce:

  • realizace zlepšovacích návrhů (kaizenů) napříč výrobními procesy ve spolupráci s ostatními odděleními
  • spolupráce s technologií a údržbou při realizaci nových výrobních zařízení, dopravníkových systémů, prototypů podavačů, atd.
  • drobné zámečnické práce

Požadavky:

  • SOU se zaměřením strojní, servis strojů a zařízení, mechanik
  • praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě
  • manuální zručnost, samostatnost, proaktivní přístup
  • technické a logické myšlení
  • uživatelská znalost PC
  • ranní směna

Nabízíme:

  • motivující mzdu
  • práci na ranní směny
  • širokou nabídku bonusů a benefitů
  • výborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání

Benefity Žádost pro uchazeče
Seznamte se s výroční zprávou CSR našeho závodu

22.8.2024

Téma společenské odpovědnosti a udržitelného podnikání (CSR) získává stále více pozornosti napříč světem. Také vedení našeho závodu přijímá CSR jako dobrovolný závazek chovat se zodpovědně k okolnímu prostředí i společnosti.

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče